درباره ما

پژوهیتو فقط یک واسطه ی مجازی نیست. پژوهیتو زمینه ای را فراهم می کند تا شما بتوانید از تجربیات افراد موفق در حوزه ی پژوهش برای بهبود کار علمی خود بهره مند شوید. پژوهیتو فقط در اندیشه ی انجام کار نیست؛ بلکه دوست دارد شما پژوهش را بیاموزید.

 پژوهیتو با فروشندگان مقاله، پایان نامه و سایر آثار علمی و پژوهشی همکاری نمی کند! بلکه در تلاش است تا با ایجاد بستری مناسب زمینه آموختن پژوهش را از با تجربه های این حوزه برای کارفرمایان فراهم نماید و از این طریق با فروشندگان آثار علمی مقابله نماید.

پژوهیتو تلاش دارد استعداد های بروز نیافته بروز یابند، فرصت های داده نشده فراهم شوند و فریلنسرهای موفق پژوهشی شناخته شوند. اگر چه در سال های اخیر به موفقیت های اندکی در حوزه پژوهش دست پیدا کرده ایم، اما پژوهیتو قانع نیست و بر این باور است که با جمع کردن ظرفیت های پیدا و پنهان پژوهشی کشور به بالاترین قله ها دست می یابیم.

پژوهیتو می داند که در این دنیای شلوغ وقت کمتری برای رفت و آمد وجود دارد و از طرفی برای همه افراد موقعیت های با میز وصندلی و یکجانشینی! فراهم نیست. بنابراین پژوهیتو کمک می کند وقت مفید بیشتری برای کار و کسب درآمد آن هم در کنار عزیزانتان داشته باشید.

پژوهیتو این امکان را به کارفرمایان می دهد تا با اطمینان خاطر و با بررسی های دقیق سابقه کاری، پیمانکاران/مشاوران خود را انتخاب کنند. پژوهیتو در انتخاب پیمانکاران/مشاوران خود بسیار دقیق است.

ما همواره به دیدگاه های شما نیازمندیم. ما را در بهبود فرآیند کاری یاری کنید.

هم چنین لطفا اگر کسانی را می شناسید که به خدمات ما نیاز دارند ما را به ایشان معرفی نمایید.